Chcesz znać cenę?

Po co ten pośpiech?

Jasne, możemy podać sztywny cennik, a co za tym idzie – sztywny pakiet w którym może będzie wszystko co potrzebne, albo i nie… 

Doświadczenie nauczyło nas, że gotowe pakiety stron to błędne podejście do sprawy – zarówno dla nas – wykonawców, jak i dla Was – zamawiających. 

Zamknięte zestawy elementów strony to złe rozwiązanie w obecnych czasach. Jedni klienci potrzebują na stronie efektów wizualnych i rozbudowanych galerii produktów, inni – aby wypromować swój biznes – potrzebują rozwiązań w postaci rozbudowanych treści i wielu podstron. Żaden gotowiec nie spełni wszystkich oczekiwań. 

1. Porozmawiajmy

Strona internetowa, która ma działać i spełniać swoją rolę musi być przemyślana i przegadana. To nie tylko treść i nie tylko wygląd. Musimy poznać Twoją firmę, Twoich klientów i potencjalnych usługobiorców. Musimy znać Twoją konkurencję. 

Proces wyceny strony zaczyna się od rozmowy. Czego potrzebujesz? Czego oczekujesz? Jak chcesz by Cię postrzegano?

Na tym etapie obgadasz wszystko z naszym specjalistą. On obgada to z programistą i grafikiem. Ustalimy co się opłaca, co nie. Co warto zastosować, a czego unikać. Przeanalizujemy ewentualne pułapki i ukryte koszty, które mogą pojawić się w procesie tworzenia strony. 

Burza mózgów i nasze doświadczenie pozwoli na zbudowanie koncepcji strony. Na jej podstawie zaproponujemy Ci cenę za naszą pracę.

2. Negocjacje

Podane rozwiązania i cena nie są ostateczne. Podstawy biznesu to dobre negocjacje – my też stosujemy się do tej zasady. 

Nie ukrywamy że istnieją koszty nie do przeskoczenia, ale i takie, które można zmniejszyć – drogą kompromisu

Szanujemy siebie i Was – na pewno znajdziemy rozwiązanie, które zadowoli nas wszystkich. 

Programistę też.

3. Realizacja

W momencie gdy cena i zakres prac jest uzgodniony (a programista nie płacze), rozpoczynamy realizację zlecenia. W zależności od zakresu prac może być ona podzielona na etapy (w przypadku sklepów lub stron wymagających dodatkowych ustaleń lub dosyłania materiałów), lub wykonywana do akceptacji. 

Po akceptacji przekazujemy stronę z instrukcją obsługi.