Strony internetowe

Czasy książek telefonicznych odeszły do lamusa. Poszukiwanie specjalistów w prasie też nie jest już popularne. Papierowe ulotki w większości przypadków są jedynie marnotrawstwem pieniędzy i nie są ekologiczne. 

Tymczasem… gdzieś tam, w zaciszu domowego ogniska, a może przy biurku w pracy, Pan Jan szuka właśnie specjalisty w swojej okolicy. Gdzie szuka? W telefonie lub komputerze, w sieci… Czy Cię tam znajdzie?

I wiesz co? Twój konkurent już tutaj jest i ostrzy zęby na Twojego klienta… pozwolisz mu na to?

Co proponujemy?

Łatwą w obsłudze, dającą szereg możliwości stronę internetową obsługiwaną przez CMS WordPress, a do tego uszyty na miarę zestaw dodatków, które sprawią, że Pan Jan nie tylko Cię znajdzie, ale i wybierze właśnie Ciebie na tle konkurencji.

Sklepy internetowe

Polacy coraz częściej idą na zakupy do Internetu. Od czasu pandemii Covid-19, liczba transakcji zakupowych w sieci wzrosła, a nowi klienci przywykli do takiej formy robienia zakupów. Bezpieczne, szybkie, bez wychodzenia z domu. Trend robienia zakupów w sieci rośnie z roku na rok. 
Sprzedaż stacjonarna nie wyklucza sprzedaży w sieci. Przekonało się o tym wielu przedsiębiorców, którzy nie tylko sprzedają poprzez platformy sprzedażowe jak Allegro czy OLX, ale również z własnych witryn internetowych. Wystarczy zaakceptować płatność, spakować produkt i wysłać – za wszystko płaci kupujący. 

Co proponujemy?

Sprawdzone i niezawodne rozwiązanie: WordPress + WooCommerce. Na tej bazie Twój sklep znajdzie się w sieci. Niezbędne dodatki ogarniające płatności, systemy fakturowania, stany magazynowe – zastanów się czego potrzebujesz, lub czego oczekujesz. Dopasujemy rozwiązania pod Ciebie.

Hosting strony

To nie tajemnica ani wiedza tajemna, że aby coś było widoczne w sieci, musi się w niej znajdować. Wybór odpowiedniego serwera, którego cena i jakość są odpowiednio zbilansowane, a co więcej – dostosowane do wymogów witryny, bywa trudne. W tej kwestii możemy coś doradzić.
Serwer musi być bezpieczny, szybki, dobrze administrowany, posiadać parametry odpowiadające wymogom witryny i dbać o to, by w razie awarii, posiadać wersję zapasową strony. 

Co proponujemy?

Nie posiadasz swojego serwera? Wybierzemy coś dla Ciebie. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi usługodawcami w Polsce, wypracujemy korzystną cenę, lub zaproponujemy Ci własny hosting. Wszystko zależy  od Twojego budżetu i wymagań. 

Pozycjonowanie i optymalizacja

Każda strona, aby wyświetliła się w wyszukiwarce musi się w niej zaindeksować. Wydawałoby się że to proste. Wrzucamy coś do sieci i jest. Czy na pewno? 
Indeksacja wymaga odpowiednich walidacji i optymalizacji kodu. Dzięki nim wyszukiwarka uzna, że jest bezpieczna, przyjazna i można Twoją witrynę bez problemu pokazać na liście wyszukiwania. 
To jak wysoko się Twoja witryna pojawi, decyduje optymalizacja. To szereg działań, których nie ogarnął nawet nasz programista, ale od pozycjonowania też mamy ludzi. Czasem wymaga to dodatkowych nakładów finansowych, czasem nie – przeanalizuje to nasz specjalista od e-marketingu.

Co proponujemy?

Nasze strony optymalizujemy zgodnie z obowiązującymi wymaganiami wyszukiwarki Google. Kwestie optymalizacji uzgadniamy z Tobą. Nie obiecujemy, że Twoja strona na każdą frazę wyświetli się na pierwszym miejscu, ale postaramy się, byś znalazł się w czołówce. Czasami wiąże się to z dodatkowymi kosztami – np.: związanymi z reklamą w Google, ale spokojnie – sam zadecydujesz ile i czy będzie to niosło za sobą dodatkowe koszty.

Social Media

„Nie ma cię w Social Media – nie istniejesz” – to stwierdzenie jest zatrważająco prawdziwe. O tyle o ile, jako osoba nie musisz posiadać swojego konta na facebooku i dzielicz się swoim życiem na Instagramie, o tyle Twój biznes powinien w nim być. Zdecydowanie!

Reklama na facebooku czy instagramie to kopalnia złota, zwłaszcza, że możesz ją dostosować do takiego grona użytkowników jaki odpowiada profilowi Twojego idealnego klienta.

Konta społecznościowe Twojej firmy to także możliwość stałego kontaktu z Twoim obecnym i dawnym klientem. Możesz pokazać swoje nowości, nawiązać z nim rozmowę, pochwalić się osiągnięciami. To ma olbrzymi wpływ na Twoją pozycję w sieci.

Co proponujemy?

Mało kto wie, że nawet prowadzenie konta w mediach społecznościowych wymaga wyczucia i znajomości rynku. Jak nigdzie indziej konieczna jest też znajomość trendów. Proponujemy nie tylko założenie profili (jeśli ich nie masz), ale i wsparcie w ich prowadzeniu. 

Projektowanie graficzne

Strona internetowa to nie tylko kod, a firma to nie tylko nazwa. Identyfikacja wizualna jak i grafika to to, co sprawia, że Twój biznes będzie zapamiętany. Jesteśmy wzrokowcami, Ty i Twoi klienci też. Daj się więc poznać również wizualnie. Co prawda nie należy oceniać książki po okładce, ale przyjemna dla oka grafika ściągająca spojrzenie klienta w odpowiednie miejsce to to, czego nigdy nie powinno zabraknąć.

Co proponujemy?

Nasz grafik zadba o Twoje logo, może przygotować projekty graficzne Twoich ulotek, wizytówek, broszur reklamowych, gazetek promocyjnych. Pracujemy na oprogramowaniu Adobe, korzystamy z banków grafik – legalnie i bezpiecznie. 
Potrzebujesz innych usług graficznych? Zapytaj – pewnie damy radę pomóc. 

Masz pytania?

Szukasz konkretniejszych informacji?
Potrzebujesz wiedzieć, czy wykonamy dla Ciebie konkretny projekt,
a może powyżej nie znalazłeś tego co Cię interesuje?

Zadzwoń do nas, obgadamy sprawę