Do czego służy blog - firma KABZA wyjaśnia

Firma KABZA wyjaśnia - Do czego służy blog?W dniu dzisiejszym nasza Firma postanowiła otworzyć bloga, w którym znajdą Państwo wiele ciekawych atykułów. Wielu naszych klientów nie do końca zdaje sobie sprawę co, do czego służy. Jesteśmy tu po to aby rozwiać wszyskie wątpliwości i napełnić Państwa wiedzą. Świat oraz technika ciągle idzie do przodu, a co za tym idzie nie powinniśmy zostawać w tyle, ale stale się dokształcać i poszerzać horyzonty.
Zacznijmy zatem od tego po co piszę się blogi i czemu one służą, a więc...

Blog - z języka angielskiego: web log, jest internetowym dziennikiem, zawierającym chronologicznie uporządkowane artykuły oraz wpisy. Warto zwrócić uwagę iż niegdyś blogi były osobistym internetowym pamiętnikiem, dziś jednak stosowane są w celach informacyjnych, reklamujących, czy też posiadające tylko jedną tematykę, której autor się poświęca tzn wortale. Zapiski na blogach mogą przybierać różnoraką formę, w większości przypadktów tworzone są jako zwykły tekst zawierający opinie, luźne refleksje, eseje, opowiadania, wiersze, depesze, porady, przepisy, odcinki powieści, kiedy indziej mogą pojawiać się w postaci galerii zdjęć, obrazków, komiksów czy własnych prac oraz filmów wideo. Często zdarza się, iż autorzy blogów wymieniają się ze sobą opiniami oraz doświadczeniami tworząc przy tym grupy tematyczno-towarzyskie zwanymi blogami grupowymi. Są to miejsca prezentacji luźnych myśli, refleksji, oraz informacji fachowych odnoszących się do konkretnego zawodu. Nasz blog powstał z myślą o naszych klientach, oraz osobach chcących zdobywać wiedzę odnośnie tworzenia stron, pozycjonowania, nowości rynkowych w postaci programów, copywritingu oraz porad dotyczących tworzenia własnych działalności. Posiadamy dużą wiedzę, którą chcemy Państwu przekazać, gdyż jest bardzo wartościowa. Napewno wielu z Państwa szukało odpowiedzi na większość pytań zawartych w naszych artkułach, czyż nie lepiej jest posiadać wszystko w jednym, sprawdzonym miejscu? Nasz blog służy również do pozycjonowania się naszej witryny gdyż świeże i oryginalne artkuły bardzo sprzyjają pozycjonowaniu się strony, jak dalej Państwu wytłumaczymy duża ilość tekstu skutecznie podnosi statystyki wyszukiwania, warto jednak nadmienić iż każdy artykuł powinien być w pełni oryginalny, oraz powinien często pojawiać się na blogu czy też firmowej stronie. Z mojej strony, pragnę Państwa namówić do aktywnego odwiedzania naszej witryny, gdyż co kilka dni znajdą u nas Państwo nowy, ciekawy artykuł, czy też poradnik.

Komentarze   

 
0 #2 Evelcia 2014-10-01 06:56
Bardzo rzeczowy artykuł, sama ostatnio zastanawiałam się nad blogiem do strony, jednak nie wiedziałam jakie korzyści z tego płyną. Dziękuję za artykuł, polecam!
Cytować
 
 
+1 #1 Damian 2014-03-09 23:52
Artykuł dość rzeczowy, język bardzo przystępny, jak dla laika jak ja bardzo przydatny
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież