Mobilne strony www - dlaczego warto inwestować?

Dlaczego warto inwestować w mobilne strony?Podczas analizy ostatnich danych Google Analytics dotyczących naszego bloga w zakresie urządzeń przenośnych typu smart fony czy tablety zwróciliśmy szczególną uwagę na prawie 200% wzrost naturalnych odwiedzin na naszym blogu przez osoby korzystające właśnie z w/w urządzeń. Porównaliśmy okres 2 miesięcy samej strony do 3 miesięcznego posiadania strony mobilnej i zauważyliśmy ogromną różnice, jak wyżej wspomnieliśmy prawie 200 procentową, gdyż mobilne strony bardziej przyciągają uwagę ze względu na ilość posiadanych urządzeń mobilnych.

Dane , które dotyczą bardzo dużego wzrostu odwiedzin na naszych stronach przez osoby, które korzystają ze smart fonów, Ipadów, czy też notepadów zaskakują w zakresie procentowym oraz są dowodem na potwierdzenie teorii którą przedstawia nam wielu producentów.

Nielsen, w trzecim kwartale 2011 roku przygotował bardzo ciekawy raport w tym zakresie, z którego wynika iż ilość osób korzystających z urządzeń mobilnych posiadających dostęp do Internetu porównywalnie od 2010 roku wzrosła o 89% oraz, że w samych Stanach zjednoczonych patrząc na osoby 20-40 lat , 64% z nich posiada tylko urządzenia mobilne.

Informacje te bardzo przyczyniły się do rozwoju stron mobilnych oraz ich tworzenia. Nasza firma posiada stronę mobilną, dzięki czemu mogą Państwo przeglądać nasze strony , niezależnie gdzie się znajdują, a odczyt jest zawsze najwyższej jakości.

Warto więc inwestować w wersje mobilne, nie są one drogie, a bardzo podnoszą liczbę odwiedzających użytkowników. A czy Państwo przeglądają strony Internetowe ze swoich urządzeń mobilnych? Może posiadają Państwo stronę którą chcą udoskonalić w wersję mobilną? Nic prostszego. Każda szanująca się firma , zrobi dla Państwa taką stronę od ręki.

Komentarze   

 
0 #3 Artur2 2014-10-01 07:03
Krótko, zwięźle i na temat. teraz wiem dlaczego każdy proponuje mi stronę mobliną
Cytować
 
 
0 #2 MrZibo 2014-03-10 00:11
mój portal może i specyficzny ale ma ponad czterdzieści procent odwiedzalność z urządzeń mobilnych teraz to praktycznie każdy korzysta z telefonów i tabletów
Cytować
 
 
0 #1 sly 2013-12-24 06:53
I really enjoy this post very informational thank you for sharing your thoughts about mobile websites and i love the design
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież