Firma Kabza radzi - ciekawe i optymalne wtyczki do przeglądarki Mozilla Firefox

Ciekawe i optymalne wtyczni do Firefoxa, z cyklu Firma Kabza radziMozilla Firefox, o której dzisiaj Państwu opowiemy jest jedną z najlepszych przeglądarek internetowych, co oczywiście jest nie tylko naszą opinią.

Zarówno w przypadku pluginów do bezpłatnych systemów CMS typu WordPress, wtyczek do Firefoxa jest do wyboru, do koloru jednak trzeba zwracać uwagę na te, które wybieramy i pobierać najlepsze. Opiszemy Państwu kilka przydatnych dodatków do Firefoxa, w oparciu o nasze doświadczenia.

Pierwszym jest SEO Quake jest to wtyczka przeznaczona szczególnie dla osób zajmujących się optymalizacją stron internetowych oraz osób posiadających bloga, czy stronę. Program sprawdzony w pozycjonowaniu oraz zwiększaniu oglądalności witryn. Dzięki tej wtyczce możemy zbadać wiele elementów każdej strony, są one oczywiście analizowane non stop oraz wyświetlane na pasku do nawigacji w przeglądarce. Na jednym pasku zawarte są informacje o Page Ranku (PR) strony, wieku domeny, pozycjo w indeksie Google na dane słowo kluczowe ilości linków.

Kolejnym wartym uwagi dodatkiem jest z pewnością Google Global Finder, który pozwala na łatwe i szybkie sprawdzanie interesujących Państwa wyników wyszukiwań danych fraz, podobnie jak wyświetlają się one dla danego kraju. Inny wynik uzyskujemy, podczas gdy szukamy tego samego słowa w Google.pl czy Google.com i wielu, wielu innych.. Możemy również sprawdzić jak konkretne wyniki wyszukiwań mogą wyświetlać się dla mieszkańców danych regionów jak również miast. Informacje te uzyskujemy bez względu na to gdzie się znajdujemy w chwili wyszukiwania, wystarczy, że klikniemy na ikonę wtyczki GGF.

Polecamy również ColorZilla plugin sprawdzający się szczególnie jeżeli chcemy określić kolor wyświetlany w danym miejscu witryny którą oglądamy, wspaniały do powiększania oraz zmniejszania oglądanej strony oraz wiele innych ciekawych możliwości o których można poczytać przy instalacji. Jest to bardzo ciekawa wtyczka gdy napotkamy na jakiejś witrynie kolor który chcemy mieć u siebie.

Jeżeli mamy problem z zapamiętywaniem haseł czy nazw użytkownika niezawodny będzie dla nas Roboform Toolbar, który powszechnie uważany jest za najlepsza wtyczka do przechowywania poufnych informacji.

Wszystkie wymienione przez nas wtyczki są darmowe i łatwe w obsłudze, bardzo gorąco je polecamy. Może znają Państwo, bądź używają innych ciekawych wtyczek?

Komentarze   

 
0 #2 Malinka24 2014-10-01 07:06
Ja dopiero zaczynam sprawdzać te wtyczki opisane przez Państwa, ale juz teraz twierdzę, że kawał dobrej roboty z tym artykułem! Bardzo dobre ! Polecam!
Cytować
 
 
0 #1 Thx0 2014-03-10 00:56
Przetestowałem wszystkie o których piszecie i powiem że jestem zadowolony lecz mam nadzieje że zrobicie kolejną część tego artykułu bo nie jestem w pełni usatysfakcjonow any wachlarzem wtyczek
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież