Proxy - przydatne narzędzie dla SEO

Proxy - czy warto używać? A jeśli tak, to jakie Proxy są najlepsze?Wielu początkujących użytkowników programów typu GSA, Scrapebox, czy też xRumer ma problem z ilością sukcesów w projekcie. Najczęstszą przyczyną są złe ustawienia, ale z tym bardzo łatwo można sobie poradzić, lecz skuteczność wtedy wzrasta w niewielkim stopniu. Z kolei przy bardzo zmniejszonej ilości threads mamy dużą skuteczność, ale proces trwa bardzo długo. Z pomocą przychodzą nam Proxy, ale tutaj pojawia się kolejny problem. Mianowicie darmowe Proxy padają jak muchy i z listy sześciu tysięcy co każde sprawdzenie kolejne Proxy są banowane przez Google, przez Yahoo lub trafiają na listę spamerskich IP. Co prawda skuteczność udanych dodań wzrasta, ale nadal nie jest satysfakcjonująca. Sprawdziliśmy kilka firm, które sprzedają dostęp do swoich Proxy. Tutaj mała wskazówka lepiej kupić mniejszą ilość dedykowanych Proxy, niż 3 krotnie większą ilość współdzielonych, ponieważ wtedy trafiamy na loterie, a najczęściej Proxy jest używane przez pozycjonerów, co sprawia że jedna osoba przesadzi i banuje nam Proxy lub doda do listy zbanowanych i już mamy skuteczność jak na darmowych Proxy. Oczywiście przy darmowych Proxy mamy pewność, że tak się stanie, a tu loterie i część na pewno będzie poprawnie działać, jednak mimo wszystko lepiej kupować dedykowane Proxy. Najlepiej kupować sprawdzone Proxy. My sprawdziliśmy i rzetelnie przetestowaliśmy większość ofert jakie tylko znaleźliśmy i naszym faworytem okazała się zagraniczna firma http://buyproxies.org. Mają zarówno bardzo przystępne ceny, jak i ich dedykowane Proxy są naprawdę bardzo dobrej jakości, duża szybkość i przepustowość sprawiła, że przy 30 dedykowanych Proxy i dobrych ustawieniach np. ScrapeBox działał na 80 threads, a jego skuteczność sięgała 92 procent. Tak więc jeśli posiadacie jakieś oprogramowanie, do którego można dodać Proxy to serdecznie polecam buyproxies.org

Komentarze   

 
0 #2 Brotex 2014-10-20 18:05
Wiadomo, że bez proxy nie ma skutecznego pozycjonowania. Jeden adres ip nigdy nie wystarcza. Bardzo dobry atykuł, dodajcie takich więcej.
Cytować
 
 
0 #1 Serbion 2014-10-02 15:14
Do tej pory korzystałem z darmowych proxy, bo nie mogłem znaleźć innych, te które opisaliście sprawdzają się świetnie. W imieniu wszystkich proxiarzy - dziękuje!
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież