2

 

Profesjonalizm, świeże spojrzenie na każdy projekt, przyjazne podejście do klienta oraz oryginalność to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Bagaż doświadczeń, jakie za sobą niesiemy sprawia, że rozwijamy się w zawrotnym tempie, stale dążąc do perfekcji. Do zleceń, jakie dostajemy, zawsze podchodzimy profesjonalnym okiem oraz pomysłem, który odzwierciedla wizję naszych klientów. Nie powielamy standardów ani rozwiązań zastosowanych w innych projektach, każdy z nich jest w stu procentach oryginalny oraz zachwycający. Profesjonalne strony WWW, tworzymy na podstawie wizji naszych klientów oraz własnych pomysłów, które pokazują jak wiele potrafimy zaoferować.

Nasza firma istnieje na Polskim rynku od 2011 roku. Przez ten czas oddaliśmy się naszej wizji i zrealizowaliśmy bogate port folio, w którym umieściliśmy nasze dotychczasowe prace dla klientów indywidualnych oraz instytucji. Naszą ofertę polecamy zarówno dużym rozbudowanym firmom i instytucjom jak również osobom prywatnym, które dopiero otwierają działalność i szukają sposobu na szybkie wypromowanie oraz zaistnienie w Internecie.

 

Więcej o nas…, Czyli co nami kieruje, co nas wyróżnia

 

Wyróżnia nas doświadczony zespół, znający się na swojej pracy oraz uczący się na błędach. Zespół chcący osiągnąć jak najwięcej, dążący do celu, którym jest zadowolenie klientów, niesione naszymi usługami. Stale poszerzamy naszą ofertę, czyniąc ją dogodniejszą, wygodniejszą oraz posiadającą jak najwięcej możliwości. Staramy się trafić do każdego zleceniodawcy zapewniając pełną swobodę i dzieląc się naszymi możliwościami. Projekty, jakie tworzymy, zawsze są spełnieniem potrzeb naszych klientów. Kieruje nami chęć sprawdzania coraz to nowych technologii oraz rozwiązań i oczywiście zadowolenie, które okazują nasi klienci po skończeniu pracy, jaką dla nich wykonamy. Satysfakcjonujące jest dla nas to, że coraz bardziej się rozwijamy, posiadając coraz to nowe zlecenia, a także stale utrzymując kontakt z naszymi starymi klientami, w dalszym ciągu prowadząc z nimi współpracę.

 

Wynagrodzenie?


Mogliby Państwo pomyśleć, że ceny jakie oferujemy są wygórowane, za duże, ale kupując od nas produkt, mają Państwo wybór. Wybór powiedzmy jak pomiędzy Maluchem, a Mercedesem. Oferujemy najlepsze usługi na rynku, pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie, przy czym, dajemy Państwu spokój, oraz pewność, że zlecenie jest we właściwych rękach. Poprawialiśmy już strony, które były tworzone po najniższej cenie przez studentów, czy uczniów, chcących dorobić. Przy czym podejmowali się pracy i jej albo nie kończyli, albo zostawiali dużo błędów. Nie jesteśmy najtańsi, ale uważamy, że czasem warto jest wydać więcej i być spokojnym, niż stale borykać się z problemami oraz nerwami przy problemach z wykonawcą.

 

Nasza specjalność, czyli jakość produktu


Każda wykonana przez nas strona internetowa jest objęta gwarancją. Oznacza to, że jeżeli wydarzy się coś, co utrudni funkcjonalność strony, z winy klienta, naszej własnej bądź osoby świadczącej usługę hostingową, od razu podejmiemy się napraw oraz przeciwności, sprawiając, że problem zniknie w mgnieniu oka. Zakres gwarancyjny, zawsze jest umieszczany przez nas w umowie, podpisywanej z klientem. Jest to dowód na to, że wiemy, co robimy, ale czasami zdarzają się sytuacje, na które nie mamy wpływu, mimo tego, zapewniamy bezpieczeństwo oraz centrum pomocy.

 

Dlaczego powinni postawić Państwo na nas?

  • jesteśmy solidni oraz niezawodni
  • nasza firma gwarantuje bardzo wysoką jakość świadczonych usług.
  • pomagamy przy tworzeniu strony internetowej, jak przy prowadzeniu Państwa strony
  • kontakt z nami możliwy jest przez całą dobę, gdyż rozumiemy, że nasi klienci preferują różne godziny pracy
  • podpisujemy z Państwem umowę i uczciwie podchodzimy do zobowiązań, jakich się podejmujemy
  • nasz zgrany zespół nie zna słów "niewykonalne" a jedynie "to może potrwać nieco dłużej", stąd też nasi klienci mogą być pewni, że ich pomysł oraz wizja zostaną uwzględnione i wykonane, tak jak sobie życzą
  • szczerze doradzamy i dopasowujemy się do Państwa potrzeb, wiedząc czego mogą Państwo oczekiwać, oraz co do Państwa branży by najbardziej pasowało
  • nie naciągamy na rozwiązania, z których nie będą Państwo korzystać, stawiamy na funkcjonalność, oryginalność, przejrzystość oraz subtelność