Poznajmy się

Istotą współpracy jest wzajemne poznanie

0

lat doświadczenia

… a programista mówi, że nawet więcej…

Mamy ponad 11 lat doświadczenia w projektowaniu stron internetowych. Nie wliczamy w to lat nauki, wprawek i projektowania „dla znajomych”. To lata praktyki we współpracy z klientami. 

Mimo to, wciąż czujemy się młodzi i mamy świeże pomysły. 

Ciągle się uczymy

W ciągu roku systemy na których pracujemy potrafią być aktualizowane nawet kilkanaście razy… to wymaga dostosowania się. Do tego trendy, wymagania Google, zasady walidacji stron. Aby nasze strony nie tylko wyglądały ale i działały, musimy stale się rozwijać i pogłębiać wiedzę.

Dlatego możemy zapewnić, że nasze know how i nasze rozwiązania, są na bieżąco.

Pracujemy z domu

Pracujemy z domu, o wiele dłużej niż praca zdalna zrobiła się modna lub stała się koniecznością. Taki tryb współpracy zespołu sprawdza się doskonale. Dzięki temu nie tracimy czasu na dojazdy, skupiamy się na pracy w komfortowej domowej atmosferze i zmniejszamy koszty związane z wynajmowaniem przestrzeni biurowej. Mniejsze koszty dla nas, to również niższa cena dla Was. 

Na czym pracujemy

Po latach pracy przy tworzeniu stron internetowych wypracowaliśmy sprawdzony system i wykorzystujemy sprawdzone narzędzia. 

Zdecydowanym zwycięzcą w wielu walkach o idealną stronę okazał się sprawdzony i powszechnie dostępny CMS WordPress. To jeden z najszybciej rozwijających się i od lat idący krok w krok z obowiązującymi trendami, system zarządzania treścią. Jego dodatkowym atutem jest kod typu open source, dzięki któremu każdego dnia na świecie powstają setki nowych dodatków i udogodnień.

Jak to rozumieć? Do Państwa strony przyłożą się setki programistów z całego świata, dzięki dodatkom, które pomogą w powstaniu idealnej i profesjonalnej strony internetowej na miarę Waszych potrzeb. 

„Nie wyważaj drzwi otwartych na oścież” – tej zasadzie hołdujemy. Jeśli coś jest sprawdzone przez tysiące użytkowników, docenione przez webdeveloperów i rozwija się – znaczy, że nie ma sensu tworzyć tego samego, a korzystać z istniejących dóbr. Dlatego od dłuższego czasu nasz programista czerpie i obdarza radością korzystając z Elementora. 

Korzystamy z profesjonalnych dodatków nie tylko by ułatwić życie sobie, ale i Wam. Gdy odbierzecie swoją stronę, do jej edycji nie będziecie musieli użyć linijki kodu. Jej administrowanie lub dodawanie nowych treści będzie tak proste, jak obsługa Worda.